Nowa siedziba Domu Antoniego

Zapraszamy serdecznie na konsultacje z doradcą zawodowym w nowej siedzibie Domu Antoniego – punkcie poradnictwa psychologicznego, prawnego i zawodowego przy ulicy Jagiellońskiej 66.

W ramach indywidualnych bezpłatnych porad doradczych, osoby znajdujące się w kryzysie, wymagające pokierowania na drodze aktywizacji zawodowej, będą mogły uzyskać wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji, poznaniu swojego wewnętrznego potencjału zawodowego a także w pośrednictwie pracy.

Nasi podopieczni to głównie osoby borykające się z przeróżnymi problemami życiowymi, mamy jednak świadomość, że bezpieczeństwo finansowe dające możliwość godnej egzystencji jest kwestią kluczową, dlatego oferujemy wsparcie w tym zakresie.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce już niebawem zacznie tętnić życiem a naszym gościom i podopiecznym przypadnie do gustu. My jesteśmy zachwyceni. Zapraszamy -przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wspaniale można spędzić czas obcując ze sztuką a przy okazji uzyskując możliwość wsparcia i spojrzenia z uśmiechem w lepsze jutro😊